
Gratis demo-dag: Virtual Reality trainingen
Ben je benieuwd hoe virtual reality ingezet kan worden binnen jouw organisatie om complexe thema’s bespreekbaar te maken? Kom op dinsdag 1 juli naar onze gratis VR demo-dag in de Foort Studio in Amersfoort en beleef het zelf.
Tijdens deze demo-dag krijg je in een kwartier een korte VR-ervaring van verschillende trainingen die wij op maat ontwikkelen. Je ervaart hoe het is om zélf in een situatie te staan – vanuit het perspectief van een betrokkene, professional of omstander. Deze krachtige manier van leren maakt impact, zet aan tot reflectie en nodigt uit tot gesprek.
Je krijgt een voorproefje van de trainingen over:
- Licht Verstandelijke Beperkingen
- Complexe (v)echtscheidingen
- Kindermishandeling en huiselijk geweld
- Diversiteit en inclusie
- Seksueel grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer
De demo duurt ongeveer 15 minuten. Je kiest bij aanmelding een tijdvak, waarna je van ons een specifiek tijdstip ontvangt.
🎯 Voor wie?
Voor professionals in zorg, onderwijs, beleid, gemeenten, veiligheid en alle organisaties die met deze thema’s te maken hebben.
📍 Waar?
Foort Studio, Amersfoort
🕙 Wanneer?
Maandag 1 juli tussen 10:00 en 12:00 uur
➡️ Meld je nu aan via het formulier:
Wil je weten of VR binnen jouw organisatie kan werken? Dan is dit hét moment om het zelf te ervaren.